موج
کدخبر : ۳۲۷۵۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327536

از سوی ستاد تنظیم بازار:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان، قیمت عرضه زولبیا و بامیه درجه یک و ۲ به ترتیب ۲۲ هزار و ۱۸ هزار تومان است.

به گزارش خبرگزاری موج لرستان، محمدرضا صفی‌خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار استان، قیمت زولبیا و بامیه درجه یک و 2 به ترتیب 22 هزار و 18 هزار تومان است.

وی، ادامه داد: قیمت حلیم درجه یک و 2 به ترتیب 16 و 12 هزار تومان، آش شله قلمکار هر کیلوگرم 20 و سایر آش ها 14 هزار تومان مصوب شده است.

صفی‌خانی با بیان اینکه یکهزار و ۱۴۹ تن سهمیه شکر استان برای ماه رمضان تامین شده و در حال بسته بندی و توزیع در بازار است تصریح کرد:‌ این میزان شکر تنها سهمیه خانوار است و دربسته های ۹۰۰ گرمی با قیمت مصوب پنج هزار و ۹۰۰ تومان توسط ۲کارخانه در حال بسته بندی است و  طی هفته جاری توزیع می شود.

رئیس سازمان صمت لرستان، افزود: یکهزار و ۱۴۹ تن سهمیه برنج نیز وارد استان و تاکنون در خرم آباد توزیع شده که این کالا نیزبا قیمت مصوب هر کیلوگرم ۷۲ هزار تومان از درب انبار و ۸۰ هزار تومان برای مصرف کننده به فروش می رسد.

او سهمیه گوشت و مرغ منجمد ستاد تنظیم بازار لرستان در ماه رمضان را ۵۷۴ تن برشمرد و اظهار داشت: یکهزار و ۱۴۹ تن سهمیه روغن نباتی نیز در حال انتخاب مباشر و حمل به استان است.

محمدرضا صفی‌خانی، سهمیه خرمای مضافتی و کبکاب را به ترتیب یکهزار و ۷۲۳ و ۵۷۴ تن عنوان کرد و افزود: این اقلام باید به ترتیب با قیمت هر بسته ۲۴ و ۱۸ هزار تومان برای مصرف کننده ارائه شود و اولویت توزیع آن فروشگاههای زنجیره ای و منتخب است.

در خصوص قیمت نان، هفته آینده تصمیم‌گیری می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: قیمت گذاری در خصوص نرخ نان و تصمیم در این رابطه تا پایان هفته جاری اعلام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها