موج
کدخبر : ۳۲۷۰۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327017

امروز وبا حضور اهالی رسانه 500 دست لباس ایزوله پزشکی که با 2 همت خیر تهرانی و مشارکت خانه مطبوعات کردستان و خبرنگاران تامین شده بود تحویل بیمارستان توحید سنندج شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، امروز پیش از ظهراین لباس‌ها با حضور سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان،‌ اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و جمعی از اهالی رسانه با اهدای گل تحویل کادر درمانی بیمارستان توحید سنندج که در حال مقابله با ویروس کرونا هستند، شد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان روز سه‌شنبه هنگام تحویل این لباس‌ها گفت: قدردان کادر درمانی هستیم که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند که حافظ جان مردم جامعه باشند.

عبید رستمی اظهار داشت: در اوایل شیوع ویروس کرونا اعتماد مردم به رسانه‌های داخلی کمتر بود اما آنها پی بردند که رسانه‌های رسمی و داخلی واقعیت‌ها را بیان می‌کنند بنابراین نیازهای اطلاعاتی و آگاهی خود را از این رسانه‌ها تامین می‌کنند.

مدیر خانه مطبوعات کردستان هم گفت: شیوع کرونا در دنیا و ایران غافلگیر کننده بود و آمادگی کادر درمان برای مواجه با این بحران کم بود که با ورود مردم و افزایش کمک‌ها نیازهای مراکز و کادر درمانی تامین شد.

سید محمد لطیف حسینی نسب افزود: مرحله دوم کمک‌ها به مراکز درمانی پس از تامین توسط خیرین در سقز و سپس سایر شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

این 500 دست لباس ایزوله پزشکی به ارزش پنج میلیارد ریال توسط محمد خان بابایی و مهدی عبدالحسینی 2 خیر کردستانی تهیه شده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها