موج
کدخبر : ۳۲۶۲۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326235

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه ابزار اصلی جهش تولید سرمایه‌گذاری است، گفت: بر اساس توافق صورت گرفته شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران ۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در اسلام‌آباد غرب سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه هماهنگی نهایی برای شروع عملیات اجرایی شرکت صنایع پتروشیمی اسلام‌آباد غرب با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری و نام‌گذاری سال ۱۳۹۹ تحت عنوان جهش تولید خاطرنشان ساخت: تسریع و تسهیل در انجام امور با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود با تلاش و کار مضاعف به‌صورت جهادی در اولویت قرار دارد و برای تحقق شعار جهش تولید در کرمانشاه، عزم راسخ و جدیت کامل در استان وجود دارد.

مقام ارشد استان ضمن تشکر از تلاش و پیگیری جدی همه مسئولین برای آغاز روند عملیات پتروشیمی چهارم استان کرمانشاه افزود: این شرکت در سه فاز و ۴ مجتمع در سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری خواهد رسید که برای تسهیل و تسریع در انجام امور اجرایی، منطقه ویژه اقتصادی اسلام‌آباد غرب و اتاق بازرگانی نیز همکاری لازم را داشته‌اند و قابل‌تقدیر است.

استاندار کرمانشاه از عنایت ویژه دولت و وزیر نفت برای اجرایی شدن این پروژه تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: با بهره‌برداری از این طرح عظیم شاهد تحول اساسی در غرب استان خواهیم بود و‌بر این اساس در سال ۹۹ اعتباری بالغ‌بر ۲ هزار میلیارد تومان در پروژه سرمایه‌گذاری می‌شود که در مسیر توسعه و‌ پیشرفت استان مؤثر است.

بازوند تصریح کرد: امروز تفاهم‌نامه نهایی با سرمایه‌گذار «شرکت صنایع ملی پتروشیمی ایران» امضاء شد و قرارداد اجرای طرح و‌اگذاری زمین منعقد و گام اساسی برای شروع پروژه برداشته شد.

استاندار کرمانشاه در خاتمه اولویت اصلی استان را تداوم روند کاهشی نرخ بیکاری، رونق و جهش تولید و تمرکز بر پیشرفت و توسعه برای رفاه و شکوفایی اقتصادی ذکر کرد و گفت: برای تحقق این موضوع همه ظرفیت‌ها را بکار خواهیم گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها