موج
کدخبر : ۳۲۴۷۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324729

مسئول تعلیم وتربیت ناحیه سپاه خمینی شهرخبر داد:

مسئول تعلیم وتربیت ناحیه سپاه خمینی شهرگفت: با تلاش جهادگران عرصه خدمت روزانه چهل الی 50 هزار عدد ماسک در حسینیه ثارالله تهیه می شود.

حجت الاسلام والمسلمین مجید رنجبر درگفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در مورد اقدامات انجام شده توسط ناحیه سپاه خمینی شهر اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در استان ودر شهرستان و نیاز به ماسک برآن شدیم که اقدامی در این راه برداریم.

 وی در ادامه با بیان اینکه در مرحله اول به تمام بسیجیان فراخوان زده شد افزود: در حال حاضر 400 نفر نیروی خانم و آقا در تمام رده های سنی اعم از اعضای بسیج ها  و افراد عادی و حتی روحانیون  در سه شیفت فعالیت می کنند‌.

مسئول مرکز تخصصی تربیت مربی دارالقرآن کوثر خمینی شهر با توضیح این مطلب که با دستگاه های تولید شده در شرکت بهیار صنعت و رایزنی با مسئولان شرکت بهیار تصمیم گرفته شد که ماسک های تهیه شده در این شرکت به حسینیه ثارالله انتقال پیدا می کند و ادامه کار در حسینیه ثارالله جهت تسریع کار صورت می پذیرد.

حجت الاسلام رنجبر با توجه به اینکه روزانه چهل الی پنجاه هزار ماسک تهیه وآماده می شود، ادامه داد: می دانیم که برخی مناطق از در محرومیت به سر می برند و توان مالی برای تهیه ماسک و مواد ضد عفونی کننده ندارند و می طلبد که خیرین همیشه در صحنه به یاری این مردم بشتابند.

مسئول تعلیم وتربیت ناحیه سپاه خمینی شهر اضافه کرد: شرکت بهیار صنعت اجازه پخش ماسک ها را به حسینیه ثارالله نداده و چون نیاز شهرستان برآورده نمی شود در صدد هستیم دستگاه های تهیه ماسک را جهت تسریع در کار با شرکتی دیگر اجرایی کرده تا بتوان ماسک بیشتری تولید کرد که در اینصورت نیروی بیشتری نیز جهت انجام کار نیاز است که علاقه مندان به خدمت می توانند با مسئولان حسینیه ثارالله خمینی شهر هماهنگی های لازم را انجام دهند.

حجت الاسلام رنجبر در پایان خاطر نشان کرد: اکنون که در آستانه میلاد حضرت ولی عصر (عج) قرار گرفته ایم از تمام همشهریان و خیرین همیشه در صحنه تقاضامندم نذورات و کمک های خود را جهت تعجیل در امر فرج و سلامتی حضرت صاحب الزمان(عج) به این اقدام خداپسندانه اختصاص دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها