موج
کدخبر : ۳۲۳۹۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323942

هم زمان با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی؛

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، گفت: تمامی واحدهای صنفی که تامین کنند مایحتاج مردم هستند در زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی فعال خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان گفت: تمامی واحدهای صنفی که تامین کنند مایحتاج مردم هستند در زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی فعال خواهند بود.

سعید ناجی ضمن اعلام این مطلب تاکید کرد: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی فعالیت تمامی واحدهای صنفی که نیازهای ضروری مردم مانند نان، گوشت، میوه ، سوخت، دارو و... را تامین می کنند با قوت ادامه خواهد داشت. 

وی خاطر نشان کرد: تمامی بازارها، مراکز تجاری، پارکها، مراکز ورزشی و سایر صنوف و مکانهای غیر ضروری نیز همچنان تعطیل خواهند بود.

سعید ناجی جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا هرمزگان ، گفت: بر اساس تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و وزارت کشور قرار است طرحی با عنوان طرح فاصله گذاری اجتماعی که به طور جدی تاکید بر محدودیت و ممنوعیت تردد دارد به زودی اجرا شود.

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این طرح با پیش بینی و مقدماتی که انجام شده از امروزهشتم فرودین ماه در سراسر استان هرمزگان اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه افرادی اجازه ورود به  شهرها را دارند که ساکن آن شهر باشند و افرادی که ساکن شناخته نشوند، اجازه ورود به آنها داده نخواهد شد، تشریح کرد: از افرادی که از قبل به عنوان مسافر در هرمزگان حضور دارند تقاضا داریم برنامه ریزی سریعی برای بازگشت به محل سکونت اصلی خود انجام دهند زیرا ممکن است با محدودیت ها و موانع جدی مواجه شوند.

وی با شاره به جرایم مد نطر برای افراد متخلف طرح فاصله گذاری اجتماعی، گفت: برای متخلفین این دستور العمل  مجازاتهای پیش بینی شده مانند توقف خودرو به مدت یک ماه و پرداخت هزینه های مربوط به توقف و نگهداری خودرو توسط متخلف و  همچنین جریمه نقدی ۵ میلیون ریالی از دیگر جرایم برخورد با متخلفان این طرح خواهد بود.

وی ادامه داد: استان هرمزگان آمادگی خوبی برای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا و جلوگیری از سفرهای غیر ضروری را دارد و راه ها و مبادی درون استان نیز تحت کنترل و مراقبت برای جلوگیری از بیماری کرونا قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها