موج
کدخبر : ۳۲۳۹۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323900

سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا کرمانشاه گفت: تاکنون در کرمانشاه 194 نفر به ویروس کرونا در استان کرمانشاه مبتلا شده‌اند که از این تعداد 21 نفر فوت‌شده 888 نفر بهبودیافته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ابراهیم شکیبا ضمن هشدار شیوع بیشتر اپیدمی کرونا در کرمانشاه طی هفته‌های آتی به دلیل عدم رعایت 10 تا 20 درصدی مردم، ابراز داشت: تاکنون 1009 نفر از بیماران با علائم تنفسی در مراکز درمانی استان کرمانشاه از شروع اپیدمی کرونا بستری‌شده‌اند و خوشبختانه 888 نفر نیز ترخیص شده‌اند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در کرمانشاه بابیان این مطلب که در حال حاضر 100 نفر در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند، خاطرنشان ساخت: واقع امر این است که به‌رغم رعایت موازین بهداشتی از سوی تقریباً 80 درصد مردم کرمانشاه، تعداد 10 تا 20 درصد مردم خطر شیوع کرونا را جدی نمی‌گیرند و با رفتارهای پرخطر خود سلامت دیگر شهروندان را در هفته‌های آتی به مخاطره می‌اندازند.

بیشتر بخوانید:

آزمایش تشخیص کرونا با چند کلیک

ربات تلگرامی نمایش پراکندگی مناطق پر خطر ویروس کرونا توسط خبرگزاری موج منتشر شد

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تأکید کرد: شهروندان شهرک‌هایی همچون الهیه، دولت‌آباد و ... در کرمانشاه بر اساس مشاهدات متأسفانه با گذر زمان بی‌خیال خطرات بیماری کرونا در کرمانشاه شده‌اند و همین امر باعث می‌شود که در صورت تداوم این حرکات، هفته‌های آتی میزان مبتلایان به این بیماری در کرمانشاه به‌شدت افزایش یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها