موج
کدخبر : ۳۲۳۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323705

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان خبر داد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از صدور اخطاریه برای اصناف غیرضروری و فعال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علیرضا حسن پور، مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان با اشاره به صدور اخطاریه برای اصناف غیرضروری و فعال در استان، گفت: به دنبال تصمیم شورای تامین شهرستان همدان واحدهای صنفی غیرضروری برای پیشگیری از شیوع کرونا مکلف به تعطیلی واحد خود تا ۱۵ فروردین امسال شدند.

وی افزود: برای واحدهای صنفی غیر ضروری شهر همدان که اقدام به تعطیلی نکردند ۱۰۰ مورد اخطاریه صادر شد.

وی اضافه کرد: بنا بر این مصوبه چنانچه متصدی واحدی نسبت به اجرای این تصمیم کوتاهی کرده و اقدام به باز کردن واحد و فعالیت کند با هماهنگی دادستانی تعطیل شده و علاوه بر این بر سر در مغازه پلاکارد نصب و متخلف جریمه می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: در همین چارچوب بازرسی های ماموران سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان در سطح بازار شدت گرفت و طبق بررسی ها بیشترین میزان تخلف از سوی مکانیکی ها فعال در چاپارخانه رخ داده است.

حسن پور گفت: البته برخی واحدها نظیر لوله بازکنی نیز مشغول به فعالیت بودند که پس از بررسی مشخص شد فردی با متصدی این واحد صنفی تماس گرفته و برای رفع گرفتگی لوله درخواست خدمت کرده است و متصدی واحد برای ساعات کوتاهی مغازه را برای ارائه خدمت به این شهروند باز نگهداشته است.

وی درباره فعالیت میوه فروشان سرگذر نیز گفت: طبق تصمیم شورای تامین شهرستان همدان این واحدها از روز دوم به مدت سه روز باید فعالیت خود را تعطیل می کردند که هم اینک این زمان تمام شده و تمدید تعطیلی آنها نیاز به مصوبه دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها