موج
کدخبر : ۳۲۳۶۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323679

با دستور سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم؛

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم دستور تعطیلی مراکز تجاری را به پاساژ‌ها و فروشگاه‌های قم اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با صدور اطلاعیه‌ای ضمن ابلاغ دستور تعطیلی مراکز تجاری، اعلام داشت: پیرو ابلاغ اتاق اصناف استان و مصوبات مراجع قانونی مبنی بر تعطیلی مراکز تجاریِ غیرضروریِ مایحتاج مردم، تمام پاساژها، مراکز تجاری و فروشگاه‌های قم از هرگونه فعالیت جدا خودداری نمایند؛ در غیر این‌صورت برخورد لازم توسط عوامل نیروی انتظامی انجام خواهد گرفت.

اتاق اصناف قم پیش از این در اطلاعیه ای اعلام کرده بود: تمامی صنوف (مراکز خرید و فروش) بجز رسته های خاص و مایحتاج مردم تا ۱۵ فرودین ماه در استان تعطیل است.

در اطلاعیه اتاق اصناف تاکید شده‌بود: با توجه تصمیمات اتخاذشده در سطح ملی و در جهت مبارزه بابیماری منحوس کرونا ، کمک به سلامتی مردم شریف استان، کاهش تردد در سطح شهر و  هر گونه تجمعات حتی کوچک، یکی از راه های کنترل این بحران تعطیلی بازار شهر و فعالیت های صنفی غیر ضروری می‌باشد، لذا تمامی بازار و صنوف محترم به استثنای اقلام ضروری و مایحتاج مردم از قبیل نانوایان، عرضه مواد غذایی و خواربار، میوه فروشی، مرغ فروشی و قصابی، خدمات خودرو و ... با رعایت پروتکل بهداشتی ضروری است از اول تا ۱۵ فروردین  واحد تجاری خود را تعطیل کنند و در صورت امکان برای ارائه خدمات غیر حضوری و اینترنتی با رصد و پایش توسط بازرسان اصناف اقدام کنند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها