موج
کدخبر : ۳۲۳۵۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323599

مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان ازغربالگری بیش از ۲۸۷ هزار نفر در مسیرهای خروجی‌ و ایستگاه های تب سنجی در استان اصفهان و ارجاع 865 نفر به مراکز درمانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی محمد هاشمی بیان کرد: به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا 287 هزار و ۲۲۶ نفر در مسیرهای خروجی و پایگاه های غربالگری استان اصفهان مورد پایش سلامت ، غربالگری و تب سنجی قرار گرفتند.

وی افزود: با توجه به پایش و غربالگری انجام شده در استان اصفهان 865 نفر از خدمت گیرندگان به مراکز درمانی ارجاع داده شدند.

هاشمی گفت: در پی شیوع و انتشار ویروس‌ کرونا در این استان، از ۲۴ اسفند ماه نیروهای عملیاتی استان در قالب ۳۰ پرسنل و  ۱۳۵ عضو داوطلب شامل نجاتگر، داوطلب و جوانان در ۶۶ پایگاه تب سنجی استقرار یافته و با همکاری شبکه بهداشت، اورژانس، نیروی انتظامی، پلیس راه و راهداری اقدام به پایش سلامت و غربالگری از مردم کردند.

وی با توصیه به اینکه مردم به هیچ عنوان از خانه خارج نشوند ، اظهار کرد : از ابتدای استقرار نیروها تا پایان روز یکشنبه سوم فروردین ۲۸۷ هزار و ۲۲۶ نفر در ایستگاه های سلامت استان غربالگری شدند.

هاشمی ضمن اشاره به اینکه با همکاری امدادگران استان هشدارهایی به مردم در سطح شهرها نسبت به قطع زنجیره انتقال کرونا با ماندن در خانه اعلام می شود، ادامه داد: اعضای داوطلب ، جوانان و نجاتگران این جمعیت در سراسر شعب استان به صورت روزانه اقدام به ضدعفونی و گندزدایی معابر ، خیابان ها و اماکن عمومی و نیز آموزش همگانی در این زمینه مشارکت می کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان از مردم خواست: از مسافرت و سفر به این استان خودداری کرده و توجه داشته باشند که تنها راه توقف انتشار ویروس و قطع کردن زنجیره کرونا ، ماندن مردم در خانه و رعایت مسائل بهداشتی است

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها