موج
کدخبر : ۳۲۳۴۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323491

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند ضمن اشاره به مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: تمامی مراکز خرید و عرضه‌کننده اقلام غیرضروری در استان کرمانشاه تا 15 فروردین تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه بابیان اینکه پیش‌بینی لازم برای ارائه خدمات و عرضه کالاهای ضروری در مراکز موردنظر صورت گرفته در روزهای کرونا در کرمانشاه، اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، سایر فروشگاه‌ها بر اساس روال عادی و طبیعی فعال و باز هستند و در صورت نیاز مردم موظف خواهند بود که ساعات کاری خود را افزایش دهند.

بازوند که در جمع اعضای ستاد استانی مدیریت کرونا در کرمانشاه سخن می‌گفت؛ ضرورت جدیت و قاطعیت کلیه دستگاه‌های اجرایی را در اجرای مصوبات خاطرنشان ساخت و افزود: اقدامات پیشگیرانه به‌صورت مستمر انجام می‌شود و علاوه بر دستگاه‌های اجرایی به‌شدت نیازمند مشارکت بیشتر مردم برای پیشگیری از شیوع کرونا در روزهای آینده هستیم.

مقام ارشد استان اجرای طرح غربالگری و تب سنجی را در سطح استان بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تاکنون در 12 شهرستان این موضوع به‌طور کامل انجام و تقریباً 84 درصد مردم در این طرح شرکت کرده‌اند و بعد اجرای کامل با پایش اطلاعات مرحله دوم غربالگری را نیز شروع خواهیم کرد.

وی اجرای این طرح را گامی مهم در کاهش میزان مراجعه بیماران به بیمارستان‌ها ذکر کرد و بیان داشت: کاهش تردد و رفت‌وآمد به‌ویژه در بیمارستان‌ها سبب قطع زنجیره انتقال کرونا می‌شود و از مردم عزیز هم انتظار داریم با پیوستن به پویش در خانه بمانیم به کنترل و شکست کرونا کمک نمایند.

گفتنی است جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا به‌صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس‌جمهور، اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها