موج
کدخبر : ۳۲۳۳۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323395

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با تقویت زیرساختهای اقتصاد مقاومتی،جهش تولید دست‌یافتنی می‌شود.

محمود سیجانی در گفت‌وگو با خبرگزاری موج قم گفت: مایه افتخار است که در ادامه سال "رونق تولید"، سال 1399 از سوی رهبری گرانقدر و معظم به عنوان " جهش تولید " مزین شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: این سازمان در مسیر تحقق شعار سال، خدمتی مضاعف در پیش خواهد گرفت تا بتوانیم به جهش تولید و رشد اقتصادی دست یابیم.

وی تصریح کرد: با تقویت زیرساختهای اقتصاد مقاومتی،جهش تولید دست‌یافتنی می‌شود و ما امیدواریم در سال 99 با مشارکت و حمایت‌های بخش دولتی و خصوصی، این امر مهم تحقق پیدا کند.

سیجانی خاطرنشان کرد: در جهت رسیدن به جهش تولید و رفع موانعی که در این راه وجود دارد باید از تمامی ظرفیت‌های داخلی استفاده کرد که در این باره اصناف، تولیدکنندگان‌ سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناورانه، بنگاههای اقتصادی و حتی فعالان اشتغال خانگی دارای سهم مهمی هستند.

وی گفت: با عنایت به خداوند و توجه مردم به رعایت نکات بهداشتی، بحران کرونا را پشت سر خواهیم گذاشت و سالی توام با رشد و شکوفایی رقم خواهد خورد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: باید تمامی موانع فراروی جذب سرمایه‌گذار و کارآفرینی و تولید برداشته شود تا بتوان به جهش تولید رسید.

وی اظهار کرد: جهش تولید، آثار و برکات زیادی دارد و حتی می‌توان تحریم را شکست داد و در میدان اقتصادی، حرفی برای گفتن داشت.

سیجانی بیان کرد: با تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و توسعه زیرساختهای اشتغال و رشد تولید می‌توان تمامی تهدیدها را به فرصتی برای رشد و بالندگی تبدیل کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری قطعا برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌هایی برای جهش تولید به خصوص در راستای تامین اقلام مورد نیاز و ضروری اتفاق خواهد افتاد و بخش منابع بانکی و تسهیلات و بسته‌های حمایتی نیز در این بخش تقویت می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم عنوان کرد: حمایت از توان داخلی، راهکاری مهم در برون رفت از مشکلات اقتصادی و تحریم‌هاست و مسئولان باید در سال جاری به تحقق جهش تولید توجه داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها