موج
کدخبر : ۳۲۲۹۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322909

سجاد سلطانی در گفتگو اختصاصی با موج عنوان کرد؛

شهردار میناب با بیان اینکه ستاد تسهیلات سفر در استان هرمزگان هیچ گونه خدماتی را به مسافران در ایام نوروز نخواهد داد، گفت: ضد عفونی معابر شهری روزانه در دونوبت انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سجاد سلطانی شهردار میناب در گفتگو با خبرنگار موج با تشریح عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر شهر میناب برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: ضد عفونی معابر و بوستانهای سطح شهر به طور گسترده و منظم با الویت مکان های پرتردد روزانه در دونوبت در ساعت های ۱۲ ظهر و ۲۱ شب انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: عملیات ضدعفونی توسط واحدهای آتش نشانی و خدمات شهری در حال انجام است و گندزدایی معابر فرعی، محلات توسط سمن ها، گروههای مردمی، نیروهای جهادی بسیج و اقشار مختلف انجام می پذیرد.

سلطانی در خصوص برچیدن بساط دست فروشان برای جلوگیری از ازدحام در سطح شهر افزود: طبق مصوبه شورای بهداشت با اطلاع قبلی به منظور پیشگیری از شیوع کرونا به مدت سه هفته متوالی پنجشنبه بازار و بازار هفتگی دام که محل اجتماع زیادی است، تعطیل شده و اکثر دست فروشان خصوصا دستفروشان بازار کانال همکاری لازم را داشته اند و از روز گذشته برای آن دسته از دستفروشانی که همکاری را در این خصوص نداشته اند محدودیت های بیشتری اعمال شده است.

شهردار میناب در خصوص ضدعفونی و رعایت نکات بهداشتی از طرف تاکسی داران گفت: در خصوص تاکسی های سطح شهر رانندگان همکاری لازم را در ضدعفونی کردن تاکسی ها و رعایت مسائل بهداشتی دارند.

سلطانی گفت: ستاد تسهیلات سفر در استان هرمزگان هیچ گونه خدماتی را به مسافران در ایام نوروز نخواهد داد.

وی در پایان بیان داشت: پارک‌ها و بوستان های شهر نیز به منظور پیشگیری از شیوع کرونا به هموطنانی که توصیه های بهداشتی را نادیده می‌گیرند، برای حفظ سلامتی شان در خانه نمی مانند و سفر می‌کنند هیچ گونه خدماتی ارائه نخواهد داد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها