موج
کدخبر : ۳۲۲۸۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322890

عدالت حاجی پور عنوان کرد:

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: در این روز های پایانی سال با اجرای مصوبه شورای تأمین وسلامت شاهد کاهش تردد در معابر وخیابان ها هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل ، عدالت حاجی پور فرماندار شهرستان پارس آباد اظهار داشت: همکاری اصناف در جهت سلامت عمومی و پیشگیری از شیوع کرونا ستودنی است، بازرسی ها مستمرا انجام و با معدود متخلفان صنفی به شدت برخورد می شود

 فرماندار شهرستان پارس آباد در بازدیدی که به همراه دادستان و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی  و مسئولین بهداشت و درمان و بازرسان اصناف و صنعت و معدن و دامپزشکی و شهرداری از واحدهای صنفی صورت گرفت اظهار داشت: در این روزهای پایانی سال بیش از ۸۰ درصد از ترددها در خیابانها و معابر کاهش یافته و بازار های پارس آباد خلوط و تردد ها به شدت محدود شد.

 فرماندار پارس آباد تصریح کرد: از شب روز شنبه اطلاعیه عمومی مبنی بر تعطیلی اصناف صادر و اعلام و توصیه شد برای پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت عمومی از ترددهای غیر ضرور اجتناب و همه در خانه ماندن و موارد بهداشتی را رعایت نمایند.

وی بیان کرد: تمکین اصناف و بازاریان را شایسته قدردانی دانست و گفت سلامت مردم مهمترین اولویت ماست.

حاجی‌پور از تعطیلی بخش عمده تاکسی ها و حمل و نقل عمومی بین شهری و درون شهری خبر داد و اظهارکرد: بر تردد در محورهای مواصلاتی و جاده ها کنترل ویژه ای داریم و از پذیرش خودرو های مسافران و گردشگران به دلیل احتمال مشکوک به کرونا بودن معزور هستیم.

حاجی پور در پایان افزود: مردم مبادله پول نقد را در جایگاههای سوخت و فروشگاهها و نانوایی ها و بانکها به حداقل برسانند، و در مراکز خدمات رسان عمومی و پمپ بنزین ها و خواربار فروشی‌ها بهداشت باید رعایت شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها