موج
کدخبر : ۳۲۲۸۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322829

فرمانده انتظامی کرمانشاه:

سردار علی‌اکبر جاویدان گفت: پلیس روزانه نسبت به ضدعفونی معابر شهری اقدام می‌کند و تاکنون بالغ‌بر 150 لیتر مواد ضدعفونی‌کننده به این موضوع اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی کرمانشاه بابیان این‌که همه مردم و مسئولان وظیفه‌دارند با بیماری کرونا بجنگند، گفت: اگر هرکدام از مردم وظیفه‌شان را به‌خوبی انجام دهند، قطعاً در آینده‌ای نزدیک شاهد کنترل و مهار بیماری کرونا در کرمانشاه خواهیم بود.

جاویدان از آمادگی کامل نیروهای مسلح به‌ویژه پلیس و سپاه برای حضور در میدان نبرد با کرونا تا شکست کامل این بیماری خبر داد و اظهار داشت: مدتی است کشور درگیر بیماری کرونا شده و همین موضوع شرایط ویژه‌ای را در جامعه ایجاد کرده است.

جاویدان تصریح کرد: شاید بهترین راه مقابله با این بیماری به حداقل رساندن تردد در معابر و اماکن عمومی باشد که در این میان مردم نقش بسیار مهمی بر عهده‌دارند و بهتر است با در منزل ماندن به قطع زنجیره کرونا کمک کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: از سوی دیگر مسئولان نیز در تلاش هستند که بتوانند نیازهای اساسی این روزهای مردم مثل ژل‌های ضدعفونی، ماسک، دستکش و ... را فراهم تا امکان ابتلا به کرونا کاهش یابد.

وی ادامه داد: در این میان نیروهای مسلح نیز از همان روزهای ابتدایی پای‌کار آمده و با ضدعفونی کردن معابر و گندزدایی و همچنین توزیع لوازم موردنیاز مردم تلاش کردند سهمی در مبارزه با این بیماری و کنترل و مهار آن داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین مبارزه و برخورد با محتکران را از دیگر اقدامات انجام‌شده پلیس برشمرد و گفت: تاکنون حدود 36 میلیارد ریال انواع مواد شوینده و ژل‌های ضدعفونی، پدهای الکلی، دستکش، ماسک و مواد بهداشتی احتکار شده کشف‌شده است.

وی از دستگیری حدود 30 محتکر و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: مجازات سختی در انتظار آن‌ها خواهد بود چراکه پلیس و دستگاه قضائی عزمشان را برای برخورد قاطعانه و بدون گذشت با این افراد که بدترین مجرمان هستند، جزم کرده‌اند.

جاویدان در پایان و با اشاره به در پیش بودن مراسم چهارشنبه پایان سال، گفت: با هنجارشکنان این مراسم که بخواهند به بهانه شادی و خصوصاً در این ایام که شاهد شیوع بیماری کرونا هستیم، اقدام به تجمع کرده و امنیت و آسایش دیگر شهروندان را با مخاطره روبرو کنند قاطعانه برخورد می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها