موج
کدخبر : ۳۲۲۶۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322633

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا:

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: هیچ تسهیلاتی به افرادی که که نوروز به اصفهان مسافرت کنند ارائه نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت اله غلامی با بیان اینکه افرادی که قصد مسافرت به اصفهان را دارند بدانند، نوروز امسال اصفهان هیچ تسهیلاتی به مسافران نوروزی ارائه نخواهد کرد، تاکید کرد: هیچ محل اسکان و اقامتی در اصفهان وجود ندارد.

وی با اشاره به وضعیت ممانعت از مسافرت ها به اصفهان گفت: در حال حاضر غربالگری در ورودی شهرها با پر کردن پرسشنامه تولید شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی، تب سنجی و رصد وضعیت علائم اولیه، ثبت کد ملی و محل اسکان، امکان رصد افراد در روزهای بعد فراهم می شود و اگر مشکل خاصی در بدو ورود وجود داشت به مراکز درمانی و بهداشتی ارجاع داده می شوند.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ادامه داد: در بدو ورود به استان، ضمن تذکر این مسائل به افراد اطلاع رسانی خواهد شد که همه مراکز تفریحی، گردشگری و رفاهی تعطیل و حتی روستاهای هدف گردشگری امکاناتی ارائه نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه بر اساس تصمیم های گرفته شده، در اولین‌اقدام، به افرادی که دارای بیماری‌های خاص و زمینه ای بودند در صنایع بزرگ ‌مرخصی داده شد، افزود: در این مدت، صنایعی که فعالیت آنها ضروری نبود کاهش نیرو داشتند و همچنین برای صنایعی که نیروهای آن از سایر شهرستان ها به محل دیگری منتقل می‌شدند، تصمیمات خوبی گرفته شد.

حجت اله غلامی اظهار داشت: تلاش ما بر این‌بوده است که حضور در مراکز پرجمعیت به حداقل رسانده شده و در عین حال مراقب باشیم ضربه‌ای به تولید، به ویژه صنایع مورد نیاز مردم وارد نشود.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در خصوص شایعه تردد خودروهایی با پلاک قم در اصفهان، گفت: بر اساس ثبت تردد شماره‌های راهداری طی ۲۴ ساعت گذشته، تنها ۲۰۰ خودرو به سمت اصفهان آمده است که تنها مقصد تعدادی از آنها اصفهان بوده است و با محدودیت هایی که ایجاد شده و هیچ تسهیلاتی ارائه نمی شود، قطعا بسیاری مجبور به ترک استان خود هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها