موج
کدخبر : ۳۲۲۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322010

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امیدوارم قبل از پایان سال مشکلاتی که ویروس ایجاد کرده مانعی ایجاد نکند و بتوانیم پروژه همت را به بهره برداری برسانیم.

به گزار خبرنگار خبرگزاری موج البرز، عزیزاله شهبازی روز سه‌شنبه ۲۰ اسفند در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان کرج و پل قزل حصار اظهار کرد: در حال حاضر عزم و همکاری ملی و مجموعه امکانات کشور بر اساس اولویت بندی مشغول مهار و مبارزه با ویروس کرونا است و امیدوارم هر چه سریع تر کشور جمهوری اسلامی ایران از این بلیه پاک شود و مردم سالم و تندرست به زندگی عادی ادامه بدهند.

وی در خصوص افتتاح پروژه همت تصریح کرد: امید بود پروژه همت با حضور رئیس جمهور جناب آقای روحانی افتتاح شود و امیدوارم قبل از پایان سال مشکلاتی که ویروس ایجاد کرده مانعی ایجاد نکند و بتوانیم این پروژه به بهره برداری برسانیم.

وی با بیان اینکه  پل قزل حصار حلقه اتصال راه های مهرشهر و اکبرآباد و .. کرج است، گفت: بیش از ۲۰ سال است که این پروژه اقدامات اولیه اش آغاز شده و متاسفانه به جهت مشکلات که موجود بوده تا کنون مورد بهره برداری قرار نگرفته است .

شهبازی تصریح است: با دستور معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه بودجه  و وزیر راه و شهرسازی و رئیس راه آهن کشور با گسیل اعتبارات از بخش های دیگر به استان شاهد بهره برداری پروژه های عمرانی استان هستیم .

استاندار البرز با بیان اینکه در نبود پل قزل حصارمردم این محدوده با مشکل جدی مواجه بودند، گفت: با افتتاح و بهره برداری پل قزل حصار در اوایل هفته آینده  راه ارتباطی  برای مردم این منطقه تسهیل می شود.

وی گفت: در استان البرز ۵ پل جهت بهره برداری  برای رفاه حال مردم داریم و  با پیگیری های مجدانه ای که وزیر محترم راه و شهرسازی  و رئیس راه آهن کشور داشته اند با توجه به اهمیت موضوع هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها