موج
کدخبر : ۳۲۱۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321911

فریدون همتی دستور داد؛

استاندار هرمزگان، گفت: نصب چادر در تمامی پارک ها و بوستان ها در سراسر استان به ویژه بوستان های ساحلی شهر بندرعباس ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه نصب چادر در تمامی پارک ها و بوستان ها در سراسر استان به ویژه بوستان های ساحلی شهر بندرعباس ممنوع است، اظهار داشت: شهرداری و فرمانداری بندرعباس و نیروی انتظامی باید با هماهنگی و همکاری یکدیگر نسبت به جلوگیری از نصب چادر در پارک ها به ویژه در کنار سواحل جلوگیری کنند.

وی یادآور شد: برای ساماندهی بازار شب بندرعباس باید با همکاری شورای شهر و شهرداری و سایر دستگاه‌های مسئول چاره اندیشی شود و همچنین نظافت این شهر نیز مورد توجه ویژه قرار گیرد.

استاندار هرمزگان به ضدعفونی سطح شهرهای استان به ویژه اماکن پرتردد و محلات مختلف در راستای پیشگیری از بیماری کرونا اشاره کرد و بیان داشت: اقداماتی همچون جابجایی بازار ماهی فروشان بندرعباس به محل جدید برای عرضه ماهی به صورت بهداشتی در شهر بندرعباس انجام شده و همچنین پیگیری‌ها برای تسریع در راه اندازی بازار جدید میوه و تره بار و مجتمع بنکداران در بندرعباس در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها