موج
کدخبر : ۳۲۱۸۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321814

فرید نعیمی در گفتگو با موج خبر داد:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر گفت: ۱۰۰ کلاس با جمعیت حدود ۳ هزار نفر به صورت مجازی در این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

فرید نعیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، در خصوص تعطیلی دانشگاه ها و مدارس گفت: کلاس‌های آنلاین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر از امروز آغاز می‌شود.

وی ابراز کرد: با توجه به شیوع کرونا و لزوم مراقبت‌های لازم برای پیشگیری از گسترش این ویروس و صدور بخشنامه ابلاغی سازمان مرکزی در زمینه تشکیل ستاد آموزش غیرحضوری در نخستین گام ضمن بروزرسانی سامانه آموزش مجازی جلسات دانشگاه برای تبیین موضوع با محور برگزاری حداکثری کلاس‌های آموزشی به صورت مجازی برگزار شد.

نعیمی تصریح کرد: در طول هفته گذشته از طریق بستر اینترنتی فراهم شده با اعضای هیئت‌علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی جلسات آموزشی برگزار شد و دستورالعمل برگزاری کلاس‌ها در کلیه مقاطع مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

وی همچنین عنوان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط مرکز آموزش مجازی از۱۹ اسفند ۱۰۰ کلاس با جمعیت حدود ۳ هزار نفر به صورت مجازی برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در پایان تأکید کرد: طی هفته گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر نیز بیش از ۶۰ عنوان کلاس و همایش چالش‌های فناوری در حوزه مهندسی برق به صورت مجازی برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها