موج
کدخبر : ۳۲۱۶۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321602

غلامرضا جعفری:

فرمانده انتظامی استان گفت: تا اطلاع ثانوی به خاطر شیوع ویروس کرونا از هرگونه ارائه سرویس و خدمات رسانی به گردشگران در سطح استان معذوریم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: برابر تصمیمات استانی و نیز با عنایت به شیوع و گسترش بیماری کرونا ، ما امسال هیچ برنامه ای برای سرویس و خدمات رسانی به گردشگران تا اطلاع ثانوی نداریم و  از این عزیزان انتظار داریم سفرشان را به وقت دیگری موکول کنند تا در استان پذیرای آنان باشیم.

وی افزود: امروز به خاطر سلامت و جان شهروندان و مسافران ، کاهش سفر ها و تردد ها هم در حوزه بین استانی و هم  در حوزه بین شهری خواهیم داشت.

فرمانده انتظامی هرمزگان ضمن دعوت از هموطنان به جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی و لزوم مشارکت عمومی در مهار ویروس کرونا، افزود: مسافرت در شرایطی که اکثر استان‌های کشور درگیر شیوع این ویروس مهلک هستند، تهدیدات بسیار خطرناکی در آلودگی و گسترش آن به همراه دارد.

وی با تأکید بر اینکه فرماندهی انتظامی استان آمادگی دارد تمامی ظرفیت های موجود خود را برای خدمت رسانی به مردم و کمک و همیاری با سازمان هایی که در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا فعالیت می کنند به کار گیرد، تصریح کرد: با رصد مداوم فضای مجازی، پلیس فتا افرادی را که با تولید و انتشار شایعه در رابطه با بیماری کرونا موجب تشویش اذهان عمومی می شوند، شناسایی و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها