موج
کدخبر : ۳۲۱۳۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321358

علی اکبر جنگجو در گفتگو با موج؛

رییس بیمارستانهای اشرفی و نه دی منظریه گفت: شعار شهرستان خمینی شهر در این حوزه هر شهروند یک همیار سلامت است.

علی اکبر جنگجو در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره باینکه هر شهروند یک همیار سلامت است، گفت: در شهرستان خمینی شهر جهت گندزدایی با همکاری تمام ارگانها  انجام شد.

وی اضافه کرد:در سطح شهرستان به دستور فرماندار شهرستان محمود مسلم زاده مانوری جهت گندزدایی با همکاری تمام ارگانها اعم از شهرداری، آتش نشانی، هلال احمر، نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، بسیج ادارات وپلیس راهور این امر انجام شد و ما امیدواریم با مدیریت تمام دستگاه ها این مشکل از کشور و همچنین سطح جهان مرتفع شود.

جنگجو با بیان این خبر خوش که تاکنون از اهالی شهرستان خمینی شهر کسی به ویروس کرونا مبتلا نشده است، ادامه داد: تمام تلاش خود را برای جلوگیری از بیماری کرونا با دادن پک های آموزشی به مراکز و ارگانها واطلاع رسانی در فضای مجازی به کار بسته ایم.

وی با ابراز این مطلب که هیچگونه موردی از آزمایشات بیماران  تا کنون کرونا اعلام نشده اضافه کرد: اخباری مبنی براینکه چند مورد مبتلا به این بیماری در بیمارستان ها بستری هستند به گوش رسیده که شایعه ای بیش نیست و تا کنون یک مورد مثبت نیز نداشته ایم.

رییس بیمارستانهای نه دی و اشرفی در پایان خاطرنشان کرد: شعار شهرستان در این حوزه هر شهروند یک همیار سلامت است ؛جنگجو شهروندان را به انجام رعایت بهداشت فردی به صورت جدی دعوت کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها