موج
کدخبر : ۳۲۱۳۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321350

میر هاشم خواستار:

فرماندار خمیر گفت: تمامی ادارات، دستگاه ها و بانکها موظف هستند روزانه ساختمان اداری خود را ضدعفونی و پیشگیری های لازم را در این خصوص داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، میر هاشم خواستار فرماندار خمیر در جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان خمیر اظهار کرد: طبق صورتجلسه ستاد مقابله با کرونا، شهرداران و دهیاران باید اقدامات لازم در خصوص ضدعفونی اماکن عمومی و مناطق پرتردد را انجام دهند.

وی در ادامه افزود: تمامی ادارات ، دستگاه ها و بانکها موظف هستند روزانه ساختمان اداری خود را ضدعفونی و پیشگیری های لازم را در این خصوص داشته باشند.

خواستار خاطر نشان کرد: همچنین اصناف شهرستان موارد بهداشتی را رعایت و نسبت به ضدعفونی محدوه صنفی مربوطه اقدام نمایند.

فرماندار بندر خمیر خطاب به دستگاه های نظارتی گفت: دستگاه های نظارتی با همکاری شبکه بهداشت و درمان ، گشت های مشترک و مستمری از اصناف شهرستان بویژه نانوایی ها ، اغذیه فروشی ها و… داشته باشند و در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی با متخلفین طبق قانون با جدیت برخورد شود.

وی از بخشداران و دیگر اعضاء ستاد نیز خواست نظارت کامل بر این امور داشته باشند و گزارش ها را روزانه به این ستاد اعلام نمایند.

فرماندار در پایان تصریح کرد: از مردم فرهنگ دوست شهرستان خمیر انتظار می رود برای پیشگیری از این ویروس ،منازل و محدوده محل زندگی خود را ضدعفونی و در حد امکان از خود و خانواده شان در برابر این ویروس مراقبت کنند و در صورت نداشتن کارهای غیرضروری از منازل خود خارج نشوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها