موج
کدخبر : ۳۲۱۰۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321072

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه با اعلام این خبر که از ابتدای انتشار ویروس تاکنون 12 مورد مثبت ثبت‌شده است، گفت: از این تعداد دو مورد فوتی در کرمانشاه داشته‌ایم.

رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه با اعلام این خبر که از بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا در کل استان جواب 12 نفر تاکنون مثبت بوده است، ابراز داشت: از تعداد افراد بستری‌شده در بیمارستان گلستان کرمانشاه و مابقی در بیمارستان‌های کل استان در حال خدمات گیری بیمارستانی مقابله با کرونا در کرمانشاه هستند.

شکیبا از اعلام آمادگی کامل بیمارستان‌ها در سطح شهرستان‌های استان کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: در صورت همکاری مردم در رعایت موازین بهداشتی، شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه تحت کنترل خواهد بود.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه ضمن دعوت از افرادی که دچار عفونت‌های تنفسی هستند، برای انجام آزمایش تست کرونا، اظهار داشت: می‌توانند با مراجعه به‌تمامی مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و مطب‌ها از اقدامات اولیه توسط پزشک بهره‌مند شوند و چنانچه فرد مراجعه‌کننده مشکوک به کرونا تشخیص داده شود به بیمارستان گلستان کرمانشاه ارجاع می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها