موج
کدخبر : ۳۲۱۰۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321041

برای مقابله با کرونا،

مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه آغاز به فعالیت سامانه‌های غیرحضوری شرکت مخابرات ایران در کرمانشاه خبر داد و گفت: برای جلوگیری از شیوع کرونا کلیه خدمات مخابراتی به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،قبادیان در خصوص سامانه‌های غیرحضوری شرکت مخابرات ایران در راستای پیشگیری از شیوع کرونا از عدم مراجعه مشترکین خبر داد و ابراز داشت: در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، سامانه‌های غیرحضوری شرکت مخابرات ایران برای عدم حضور مردم و مشترکین به مراکز مخابرات در سطح استان کرمانشاه توسط مهندس قبادیان، مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه اعلام شد.

مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه افزود: شرکت مخابرات ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و با عنایت به اهمیت موضوع، تسهیلاتی را جهت عدم مراجعه حضوری مردم عزیز در جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا در کرمانشاه فراهم کرده است.

قبادیان‌ افزود: شرکت مخابرات ایران و به‌ویژه مخابرات منطقه کرمانشاه نیز همگام با سایر دستگاه‌های خدمات رسان، علاوه بر اقدامات پیشگیرانه برای حفظ سلامتی کارکنان و پرسنل خود و محیط کار که شامل ضدعفونی روزانه محل کار و اشیا و وسایل و توزیع اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده بین کارکنان و... می‌باشد، تمهیداتی را نیز جهت عدم مراجعه حضوری مردم شریف استان فراهم کرده است.

گفتنی است که بر اساس اعلام خبر شرکت مخابرات منطقه کرمانشاه، سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir، مخابرات من، شماره‌های ۲۰۰۰، ۲۰۲۰، ۲۰۱۱۷، ۱۱۸، ۲۰۱۰، ۲۰۲۱، ۲۰۲۰#* ازجمله درگاه‌های دسترسی غیرحضوری بر بسترهای الکترونیکی و همچنین سامانه مشاوره ویژه برای تشریح علائم و راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا را شماره ۴۰۳۰ کشوری و شماره‌گیری ۲۵۲۵ مختص استان کرمانشاه هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها