موج
کدخبر : ۳۲۰۸۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320870

علی صالحی خبر داد؛

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از دستگیری عاملین انتشار اخبار کذب در خصوص بیماری کرونا در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد : در پی رصد فضای مجازی مشخص گردید برخی از کاربران اقدام به انتشار پیام هایی کذب از گستردگی ویروس کرونا و تعداد زیاد مبتلایان در جهت تشویش اذهان عمومی می نمایند که این موضوع باعث از بین رفتن آرامش روانی جامعه و ایجاد جو ناامنی در بین مردم گردیده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: باتوجه به اهمیت موضوع ، شناسایی وبرخورد با عاملین انتشار اینگونه پیام ها در دستور کار دستگاه قضایی استان هرمزگان قرار گرفت و پس از ابلاغ به پلیس امنیت عمومی استان، طی اقدامات اطلاعاتی و منسجم تعداد چهار نفر از عاملین اصلی شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه اقدام افراد دستگیر شده از مصادیق بارز تشویش اذهان عمومی است، گفت: پس از شناسایی هویت متهمان توسط کارشناسان پلیس فتا، این افراد به منظور رسیدگی به اتهاماتشان به مرجع قضایی معرفی شدند.

صالحی تأکید کرد: انتشار چنین شایعاتی در فضای مجازی در خصوص ویروس کرونا برابر قانون، جرم و مرتکبین قابل مجازات هستند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ادامه داد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار موثق را فقط از طریق رسانه های رسمی کشور کسب نموده و از انتشار اخباری که منبع آن مشخص نیست در فضای مجازی اجتناب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها