موج
کدخبر : ۳۲۰۸۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320810

سردار عباسعلی بهدانی فرد خبر داد؛

جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و کشف انبار احتکار و کشف 237 هزار عدد دستکش بهداشتی احتکار شده در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار عباسعلی بهدانی فرد جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان، در خصوص ماسک های کشف شده، گفت: با توجه به انتشار سریع و ویروس کرونا در کشور و در استان و نیاز شدید و حیاتی عموم مردم به اقلام بهداشتی و مواد شوینده، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با هدف برخورد قاطعانه با محتکرین اقلام بهداشتی، طرح نظارتی و کنترلی صنوف و انبار ها را با جدیت در دستور کار قرار دادند. 

وی افزود : در اجرای این طرح مامورین حین گشت زنی محسوس و نامحسوس و با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی یک انبار احتکار اقلام بهداشتی را در یکی از محلات بندرعباس شناسایی و به محل اعزام ودر بازرسی از انبار مورد نظر 237 هزار عدد دستکش بهداشتی و 50 لیتر مایع ضد عفونی کننده کشف و ضبط کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش این اقلام احتکار شده را 2 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرده و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی انبار مورد نظر پلمب شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها