موج
کدخبر : ۳۲۰۶۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320683

بیش از 20 هزار مواد محترقه غیرمجاز در عملیات‌هایی توسط مأمورین پلیس در استان کرمانشاه کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ جمال سلمانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 15 هزار و 530 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهرستان کنگاور خبر داد.

وی اظهار داشت: مأموران انتظامی کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو 405 که با سرعت زیادی در حال خروج از شهر بود، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: مأموران ایستگاه بازرسی کنگاور توانستند با استفاده از موانع بازدارنده خودروی مذکور را متوقف و نسبت به بازرسی از آن اقدام کنند.

 سلمانی تصریح کرد: در جریان این بازرسی، 15 هزار و 530 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و 200 میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان همچنین از دستگیری راننده و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی از خانواده‌ها خواست با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه پایان سال مراقب فرزندان خود بوده و اجازه استفاده از وسایل آتش‌زا و مواد محترقه خطرناک به آن‌ها را ندهند.

سرهنگ حسین براری، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز با اشاره به کشف مقادیری مواد محترقه غیرمجاز، گفت: با تلاش مأموران 5500 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهر کشف شد.

براری اظهار داشت: این تعداد مواد محترقه غیرمجاز در جریان بازرسی مأموران انتظامی کرمانشاه از تعدادی واحد صنفی سطح شهر کشف شد.

وی ادامه داد: همچنین مأموران موفق به کشف 2 کیلو و 500 گرم پودراکلیل سرنج که با آن مواد محترقه غیرمجاز ساخته می‌شود، شدند.

براری خاطرنشان کرد: ارزش مواد محترقه غیرمجاز کشف‌شده طبق نظر کارشناسان به ۳۰۰ میلیون ریال می‌رسد.

رئیس پلیس کرمانشاه گفت: یکی دیگر از اقدامات پلیس طی 24 ساعت گذشته کشف 7 میلیون و 500 هزار ریال چک‌پول تقلبی از یک توزیع‌کننده مواد محترقه بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها