موج
کدخبر : ۳۲۰۵۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320548

هادی ابراهیمی خبر داد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از ایمن سازی محیط های کارگری هرمزگان در مقابل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، افزود: در این راستا به کارفرمایان  توصیه شده با اقدامات پیشگیرانه و نکات بهداشتی، از شیوع این ویروس در محیطهای کارگری جلوگیری کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان ، اضافه کرد: بازرسان کار این اداره کل نیز بر اجرای صحیح این دستورالعمل و رعایت شاخص های بهداشتی در محیط های کارگری، نظارت ویژه خواهند داشت.

ابراهیمی در ادامه اظهارداشت: همچنین در راستای توصیه مراجع بهداشتی و درمانی و بمنظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ارائه خدمات این اداره کل تا اطلاع ثانوی به صورت غیرحضوری انجام می شود.

وی ثبت و نظارت بر تعاونی، صدور پروانه صلاحیت و تایید مشاور حفاظت فنی و خدمات ایمنی، تایید صلاحیت جهت دریافت مقرری بیمه بیکاری و مشاغل سخت و زیان آور، ثبت و نظارت بر تشکلهای کارگری، بازرسی کار، رسیدگی به شکایات کارگران و کارفرمایان در زمینه روابط کار، قراردادها و پیمان های دسته جمعی، احراز صلاحیت متقاضیان دریافت تسهیلات، سازماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و صدور مجوز کاریابی ها را از جمله خدماتی عنوان کرد که به صورت غیرحضوری و از طریق سایت این اداره کل به نشانی www.hormozgan.mcls.gov.ir  ارائه می شود.

وی اضافه کرد: شهروندان می توانند سایر خدمات را نیز از طریق شماره تلفنهای 07633661763-5 پیگیر باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها