موج
کدخبر : ۳۲۰۴۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320456

قدرت اله نوروزی خبر داد:

شهردار اصفهان از تشکیل ستاد ویژه شهرداری اصفهان در پیشگیری از شیوع کرونا در سطح شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی با اشاره به تشکیل ستاد ویژه در شهرداری اصفهان گفت:برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهر اصفهان ضدعفونی مرتب اتوبوس ها، مترو، ایستگاه های پسماند، تاکسی ها با همکاری تاکسیرانان، خودروهای حمل پسماند و زباله و سرویس های بهداشتی عمومی انجام می شود.

وی تصریح کرد: بازارهای روز کوثر اقدامات ویژه ای را برای این موضوع برنامه ریزی کردند و مرتب مراقبت های لازم را انجام می دهند.

نوروزی با اشاره به اینکه همه پایانه های مسافربری شهر اصفهان ضدعفونی می شود و در مجموع هماهنگی لازم را کل شهرداری برای اقدامات پیشگیرانه انجام داده است، گفت: طرح های آموزشی و محتواهای مناسب در حوزه آموزشی برای شهروندان تولید و توسط معاونت فرهنگی شهرداری در فضای عمومی شهر و ناوگان عمومی نصب شده است.

شهردار اصفهان اظهار کرد: برای ایمن سازی نیروهای شهرداری و سازمان های زیرمجموعه از جمله در خدمات شهری و حمل و نقل عمومی اقدامات خوبی صورت گرفته است و بر اساس نوع مشاغل و نیاز شغلی دستکش و ماسک و سایر اقلام مورد نیاز بین کارکنانی که بیشتر مورد خطر هستند، توزیع شده است.  

وی بیان کرد: با توجه به شرایط موجود این هفته اقدامات پیشگیرانه و آموزشی را به سطح بیشتری توسعه و افزایش می دهیم و آمادگی همکاری در زمینه های مورد نیاز با ستاد ویژه مقابله با کرونا در استان را داریم که البته شهرداری هم در این ستاد فعال است.

قدرت اله نوروزی افزود: همه پیمانکاران خدمات شهری شهرداری ملزم به رعایت موارد پیشگیرانه هستند و معاونت خدمات شهری نظارت می کند که در صورت مشاهده تخلف برخورد خواهد شد.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه از امروز با تشکیل ستاد ویژه در شهرداری اقدامات بیشتری را برای نظارت در سطح شهر و فضاهای عمومی خواهیم داشت، گفت: به طور جدی از همه مردم در همه نقاط شهر می خواهیم با رعایت بهداشت فردی و توجه به نکاتی که دستگاه های متولی و متخصص در وزارت بهداشت اعلام می کنند ما و شهروندان را در مبارزه با این بیماری یاری کنند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها