موج
کدخبر : ۳۲۰۱۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320195

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان خبر داد:

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: این نهاد حکومتی آماده بررسی و پیگیری هرگونه تخلفات در زمینه گرانفروشی و احتکار ماسک و ژل ضدعفونی و غیره است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سید نجیم حسینی امروز در جمع رسانه های کردستان در سنندج با اعلام این مطلب، اظهار داشت: دو روز قبل نامه‌ای از سوی تعزیرات حکومتی به علوم پزشکی و سازمان صمت مبنی بر برخورد احتمالی با داروخانه‌های متخلفی که نسبت به عدم عرضه ماسک و ژل ضدعفونی و سایر کالاهای بهداشتی اقدام کنند، ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان بیان کرد: اکیپ‌های گشت و بازرسی سازمان تعزیرات حکومتی استان کردستان در تمامی شهرها فعالیت دارند و چنانچه هر داروخانه‌ای نسبت به عدم عرضه ماسک و ژل ضدعفونی و یا گرانفروشی این کالاها اقدام کند با داروخانه متخلف برخورد می‌شود اما براساس بازرسی‌هایی که تاکنون صورت گرفته هیچ احتکاری مشاهده نشده و داروخانه‌ها این اقلام را برای عرضه ندارند.

وی افزود: همچنین از انبار برخی داروخانه‌ها بازرسی‌هایی صورت گرفته و هیچگونه احتکاری تاکنون در خصوص این کالاهای بهداشتی دیده نشده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان بیان کرد: چنانچه مردم با گرانفروشی و یا احتکار در زمینه فروش ماسک و ژل ضدعفونی وغیره روبرو شدند می‌توانند بدون اعلام مشخصات خود با دادن آدرس داروخانه متخلف تعزیرات حکومتی را در جریان قرار دهند.

حسینی اضافه کرد: سامانه 135 تعزیرات حکومتی آماده دریافت هرگونه گزارش مردمی است و تمامی گزارش‌های مردمی را بلافاصله بررسی و با متخلف برخورد خواهد کرد.

وی عنوان کرد: از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نیز خواسته شده در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در بحث احتکار و عدم عرضه کالاهای مورد نیاز مردم، تعزیرات را در جریان قرار دهند تا با متخلفین برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری موج کردستان، در پی شیوع ویروس کرونا در ایران ماسک، دستکش یکبار مصرف و مواد ضدعفونی کننده نایاب شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها