موج
کدخبر : ۳۲۰۰۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320001

رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه در خصوص فرد مبتلابه کرونا در کرمانشاه گفت: این فرد به همراه خانواده طی هفته‌های اخیر به قم سفرکرده بودند و با انجام درمان‌های پزشکی هم‌اکنون و در بهبود کامل است.

شکیبا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، در خصوص چگونگی اعلام ناگهانی فرد مبتلابه کرونا در کرمانشاه، ابراز داشت: تعداد زیادی از افراد مشکوک به کرونا و با علائم مشابه این ویروس در بیمارستان مستقل دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بستری و تحت درمان‌های بالا بردن قدرت ایمنی بدنی هستند و درعین‌حال آزمایشات آن‌ها به تهران فرستاده‌شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: این فرد بهبودیافته از کرونا جزء مشکوکین تحت مراقبت پزشکی قرار داشت که چندی پیش به همراه خانواده سفری به قم داشتند و با معلوم شدن تست مثبت وی، به دلیل مراقبت‌های پزشکی در ابتدای بیماری این شخص کاملاً سالم است.

وی با تأکید بر اینکه علاوه بر این فرد، خانواده وی نیز تحت مراقبت‌های قرنطینه‌ای قرار گرفتند، افزود: در حال حاضر تمامی آزمایشات این خانواده منفی است اما متخصصان امر برای حصول اطمینان بیشتر، دائماً این فرد و خانواده‌اش را تحت نظر دارند.

رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه با اعلام این خبر که تاکنون هیچ مورد مرگی از کرونا در کرمانشاه نداشته‌ایم، هشدار داد: هرگونه اخبار غیرواقعی و یا شایعه‌ای که از روی بی‌اطلاعی و باهدف تشویش اذهان عمومی صورت بگیرد، به‌شدت برخورد خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها