موج
کدخبر : ۳۱۹۹۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319905

سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری البرز از آماده باش نیروهای اجرایی و امدادی در نقاط سیلابی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: 123 نقطه از شهر که ممکن است با خطر سیلاب مواجه شوند، طی پنج ماه گذشته که فصل بارندگی بوده است مورد توجه ستاد مدیریت بحران استان قرار گرفته تا لایه روبی و بازگشایی انجام شود.

محمدرضا فلاح‌نژاد، سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری البرز  گفت: طبق پیش‌بینی‌ها بارندگی از شامگاه دوشنبه آغاز و تا پایان روز پنج‌شنبه ادامه خواهد داشت.

سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری البرز بیان کرد: به مسؤولان مربوطه توصیه شده است که مسیرهایی که امکان بروز سیلاب را دارد شناسایی و بازگشایی کنند.

فلاح‌نژاد ادامه داد: 123 نقطه از شهر که ممکن است با خطر سیلاب مواجه شوند، طی پنج ماه گذشته که فصل بارندگی بوده است مورد رصد ستاد مدیریت بحران استان قرار گرفته تا لایه‌روبی و بازگشایی شوند و در حوزه وقوع بحران پیشگیری به عمل آید.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود ظرف سه روز 60 میلی متر بارندگی داشته باشیم، یادآور شد: طی ابلاغیه به تمامی فرمانداران، شهرداران و دهیاری‌ها، این ادارت به حالت آماده باش کامل هستند.

سرپرست اداره‌کل مدیریت بحران استانداری البرز بیان کرد: توصیه می‌شود شهروندان از سفرهای غیرضروری بپرهیزند و در حریم رودخانه اتراق نکنند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها