موج
کدخبر : ۳۱۹۸۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319826

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

محمود رضا مرادی گفت: بیمارستان سوختگی و سوانح گلستان و ۱۰ درصد ظرفیت تمام بیمارستان‌های خصوصی، دولتی و نظامی استان برای پذیرش بیماران مبتلابه کرونا در نظر گرفته‌شده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه بیمارستان سوختگی و سوانح گلستان برای پذیرش بیماران مبتلابه کرونا در نظر گرفته‌شده، است، گفت: ۱۲ تخت آی سی یو، ۵۰ تخت بستری، سه اتاق عمل، مستقل بودن از بیمارستان امام رضا (ع) و در دسترس بودن گروه‌های مختلف تخصصی پزشکی ازجمله مزیت‌های این بیمارستان در مقابله با ویروس کرونا است.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور، افزود: تاکنون از ۷۵۰ بیمار دارای علائم کرونا آزمایش به‌عمل‌آمده که هیچ‌کدام مبتلابه کرونا ویروس نبودند، پنج فرد مشکوک نیز اکنون بستری هستند که منتشر جواب آزمایش‌های آنان هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین بابیان اینکه یک میلیارد تومان تجهیزات حفاظتی برای پرسنل دانشگاه علوم پزشکی خریداری‌شده است، گفت: این تجهیزات در روزهای آینده بین پرسنل توزیع خواهد شد.

گفتنی است که دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مرکز پاسخگویی کرونا در کرمانشاه را راه‌اندازی کرده و اعلام کرده با راه‌اندازی این مرکز، کارشناسان بهداشتی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب آماده پاسخگویی به سؤالات همکاران و شهروندان در خصوص بیماری کرونا هستند و شهروندان استان کرمانشاه می‌توانند با شماره ۳۷۲۶۶۵۵۶ با این مرکز تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها