موج
کدخبر : ۳۱۹۵۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319552

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان از ضد عفونی و گندزدایی ایستگاه های مترو در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا فاتحی اظهار داشت: به منظور ارتقاء سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا هر شب تمام  رام های قطار شهری در اصفهان ضد عفونی و گندزدایی می شود .

وی افزود: عملیات ضدعفونی کردن رام‌های قطار شهری با استفاده از محلول الکترولیز شده کلرید سدیم دارای  سیب سلامت و مورد تأیید وزارت بهداشت با فعالیت یک اکیپ 8 نفره هر شب در ایستگاه های قطار شهری اصفهان انجام می‌شود.

فاتحی اضافه کرد: همچنین در طول روز سطوح مختلف ایستگاه‌های قطار شهری از جمله پیشخوان‌ها و گیت‌های بلیت، هندریل‌های پله برقی، هندریل‌های پله ثابت، دستگاه‌های خودپرداز و شارژ بلیت و دکمه‌های آسانسور گندزدایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: ممانعت از حضور کارکنان مشکوک به کرونا، نصب پوسترهای اطلاع‌رسانی به صورت رنگی و کاملاً مشخص داخل باکس‌های قطار شهری و تابلو اعلانات ایستگاه‌ها همچنین داخل باکس‌های قطار و ایستگاه‌ها از جمله دیگر اقدامات پیشگیرانه  از شیوع ویروس کرونا در اصفهان است .

فاتحی به شهروندان توصیه کرد: مردم تنها باید با رعایت نکات و توصیه‌های بهداشت فردی و اجتماعی می توانند  از خود در مقابل  بیماریهای واگیردار از جمله کرونا  محافطت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها