موج
کدخبر : ۳۱۹۲۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319274

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد:

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان گفت: ۳۱۳۰ نفر از حامیان ایتام اصفهانی از کارکنان شرکت فولاد مبارکه هستند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع در دیدار با مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه بیان داشت: شرکت فولاد مبارکه در کنار سایر ارزش های ملی و صنعتی خود یک مجموعه تاثیر گذار در کمک به نیازمندان است به نحوی که هم اکنون ۳۱۳۰ نفر از حامیان ایتام و فرزندان نیازمند اصفهانی از کارکنان این مجتمع بزرگ صنعتی هستند.

وی با بیان اینکه کمک به نیازمندان بخشی از مسئولیت اجتماعی تک تک افراد جامعه به ویژه اقشار دارای درآمد مطلوب است، گفت: شرکت فولاد مبارکه در کنار سایر ارزش های ملی و صنعتی خود یک مجموعه تاثیر گذار در کمک به نیازمندان است به نحوی که هم اکنون ۳۱۳۰ نفر از حامیان ایتام و فرزندان نیازمند اصفهانی از کارکنان این مجتمع بزرگ صنعتی هستند.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه با همت مردم و نیکوکاران سعی در کاهش وابستگی خدمات حمایتی به اعتبارات دولتی داریم، گفت: بدون پشتیبانی مردم و نیکوکاران خدمات این نهاد تکمیل نمی شود.

کریم زارع در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن عید نوروز و برپایی جشن بزرگ نیکوکاری برای جذب کمک های مردمی، گفت: مجتمع صنعتی فولاد مبارکه در سال های گذشته مشارکت قابل توجهی در این طرح داشته که امیدواریم امسال نیز شاهد افزایش کمک های آن به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد باشیم.

در ادامه این دیدار، ایرج ترابی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه کمیته امداد و این شرکت باید در تولید ارزش مشترک همکاری داشته باشند، گفت: یکی از راه های تحقق این ارزش آفرینی شناسایی فرزندان مستعد خانواده های نیازمند و کمک به رشد و پیشرفت آنهاست.

وی با اشاره به سوابق همکاری فولاد مبارکه و کمیته امداد استان اصفهان، تاکید کرد: ما در راستای کمک های جهت دار و با اولویت در کنار این نهاد خواهیم بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها