موج
کدخبر : ۳۱۸۱۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318184

معاون استاندار قم:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: در رابطه با هرگونه خدشه‌دار شدن اصل عدالت در تبلیغات انتخاباتی، مجموعه استانداری قم و کمیته نظارت ورودی جدی پیدا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بیژن سلیمان‌پور درجلسه شورای برنامه‌ریزی استان قم ، اظهار کرد: برگزاری شایسته، مطلوب و بدون نقص برنامه‌ریزی، هدف اصلی مجموعه مدیریت استان دربرگزاری انتخابات دوم اسفندماه می باشد.

معاون استاندار قم با اشاره به بایدها و نبایدهای دستگاه‌های اجرایی در برگزاری انتخابات، افزود: دستگاه‌های اجرایی حق ندارند له یا علیه هیچ یک از داوطلبان انتخابات موضع‌گیری کرده و فضاهای تبلیغاتی خود را در اختیار آنها قرار دهد.

وی ادامه داد:  پیمانکاران مختلف دستگاه‌های اجرایی استان هم نمی‌توانند این فضاها را در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار دهند.

سلیمان‌پور گفت: بیلبوردهای تبلیغاتی شهرداری صرفا برای تبلیغات کلی انتخابات و حضورحداکثری مردم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و شهرداری حق ندارد این فضاها را در اختیار داوطلبان خاص قرار دهد.

وی گفت:‌برگزاری میتینگ‌های تبلیغاتی دردانشگاه‌های استان هم باید به نحوی باشد که امکان حضور برای تمام داوطلبان وجود داشته باشد و نگاه‌های بدبینانه از بیرون از دانشگاه‌ها به آنها روانه نشود.

سلیمان‌پور افزود:‌تخریب داوطلبان به هر نحوی که باشد محکوم است و استانداری قم در برگزاری انتخابات با تمام وجود اصل بی‌طرفی و عدالت را اجرا خواهد کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم اظهار داشت: دستگاه های اجرایی استان درمجموع تاکنون به مطالبات و نیازهای فرمانداری قم در برگزاری انتخابات پاسخ مثبت داده‌اند.

وی اضافه کرد: برخی کم‌کاری دستگاه‌ها در مطالبات فرمانداری نسبت به برگزاری انتخابات باید در اسرع وقت برطرف شود.

سلیمان‌پور گفت: ظرفیت آموزش و پرورش در برگزاری انتخابات نقش اساسی دارد و بسیاری از شعب اخذ رای در فضاهای آموزشی و مدارس استان دایر خواهد شد.

وی افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی استان باید امکانات و ظرفیت‌های خود را در برگزاری انتخابات در اختیار عوامل اجرایی این رویداد قرار دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها