موج
کدخبر : ۳۱۷۸۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317849

دوازدهمین نمایشگاه کتاب، مطبوعات محلی و رسانه های یزد در محل نمایشگاه‌ های دایمی مرکز استان یزد گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، نمایشگاه کتاب، مطبوعات محلی و رسانه های یزد با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد، استاندار یزد و جمعی از مسوولان در محل نمایشگاه‌ های دایمی مرکز استان یزد گشایش یافت.

در دوازدهمین نمایشگاه کتاب، مطبوعات محلی و رسانه های یزد ۷۰ هزار و ۶۸۸ عنوان کتاب با حضور ۶۵۶ ناشر و نمایندگی از سراسر کشور در ۲۶۰ غرفه در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت و نمایشگاه به مدت یک هفته، صبح ها از ساعت  ۹ تا ۱۳ و عصرها نیز از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۱:۳۰ برای بازدید دایر است.

نشست کار آفرینی اجتماعی، برنامه هرروز یک قصه گو، کارگاه اقتصاد کتاب ، نقد کتاب ماه منیر، بیست و چهارمین دورهمی بانوان کتابخوان یزد، رونمایی، معرفی و بررسی کتاب محمد و ننه سکینه، رونمایی و جشن امضای کتاب، کارگاه سواد رسانه ای، کارگاه آموزش تصویرگری کتاب کودک، تجلیل  از رسانه های برتر حوزه کتاب و کتابخوانی از جمله برنامه های این نمایشگاه است.

برای دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب یزد ۱۱ میلیارد ریال بن کارت یارانه‌ای الکترونیکی خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصد در نظر گرفته‌ شد که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه با ارائه کارت ملی بین بازدیدکنندگان توزیع می شود و بن‌های توزیع‌شده تا سه هفته پس از اتمام نمایشگاه در کتابفروشی های منتخب شهر یزد ، اعتبار دارد.

در مدت برگزاری این رویداد فرهنگی، برنامه‌ های جنبی از جمله نمایش تابلوهایی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، معرفی کتاب تاثیرگذار من، اجرای سرود آوای کودکی تفت، رونمایی و معرفی کتاب های تازه نشر نوقلمان، شاهنامه خوانی، کارگاه خلاقیت مادر و کودک در نظر گرفته شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها