موج
کدخبر : ۳۱۶۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316957

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص):

سردار بهمن ریحانی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی به‌جایی رسیده‌ایم که l محکم و استوار مقابل همه تهدیدات دشمنان می‌ایستیم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در یادواره 1096 شهید عشایری استان کرمانشاه که با حضور معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین و به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حسینیه ثارالله کرمانشاه برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: تفکر بسیجی وارد امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی ما را به اوج عزت و شکوه رساند.

سردار ریحانی اضافه کرد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ما خوار و ذلیل و توسری‌خور استکبار بودیم و امروز به برکت انقلاب به‌جایی رسیده‌ایم که بارها بر گوش جهان استکبار و آمریکا سیلی زده‌ایم.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بابیان اینکه هم‌اکنون ملت ایران در حوزه‌های مختلف بر اوج قله افتخار بوده و در دنیا سرآمد هستند، گفت: امروز ایران اسلامی موشک "ماهواره‌بر" ساخته و به‌جایی رسیده‌ایم که اگر دشمنان تهدیدمان کنند مقابل آن‌ها می‌ایستیم و دنیا این موضوع را در جریان شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نظاره‌گر بود.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) با پیروزی انقلاب مکتبی را بنیان نهاد که از انسان‌های معمولی سرداران بزرگی مثل حاج قاسم تربیت کرد که حتی دشمنان هم به قدرت او اعتراف کرده‌اند.

ریحانی در ادامه صداقت، وفاداری، سلحشوری، ایستادگی و کم‌توقعی از صفات بارز عشایر کردزبان عنوان کرد و افزود: عشایر استان کرمانشاه با تقدیم 1096 شهید عشایری دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده‌اند و به تعبیر مقام معظم رهبری مصداق بارز سینه ستبر ایران اسلامی هستند.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بابیان اینکه جامعه عشایری جامعه‌ای زنده، پویا و پشتیبان انقلاب هستند، گفت: عشایر همواره درصحنه‌های سرنوشت‌ساز و در همه بسترهای امنیتی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و... پای‌کار بوده‌ و خواهند ماند.

گفتنی است که در این یادواره مراسم نمادین تشییع شهدای عشایری استان با نوای سوزناک چَمَری (موسیقی عزای کردها) با حضور معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد و حاضران با در دست داشتن تمثال سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به یاد شهدا عزاداری کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها