موج
کدخبر : ۳۱۶۴۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316426

مجید صدری خبر داد:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از افزایش سود خالص ۲۰۱ درصدی شرکت مخابرات ایران با انتشار گزارش مالی ۹ ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مجید صدری با تشریح رشد قابل توجه سود عملیاتی و عملکرد عالی شرکت مخابرات ایران گفت: با انتشار اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه ۹۸ ، شاهد رشد درآمدهای عملیاتی و غیرعملیاتی هستیم.

وی با تشکر از نقش حمایتی هیات مدیره تلاشگر شرکت، سهامداران عمده و مجموعه وزارت ارتباطات در هم افزایی موثر در دستیابی به این روند رو به رشد افزود: در بخش سود عملیاتی  ۱۶۱درصد سود در ۹ ماه اول سال جاری نسبت به ۹ ماه اول سال گذشته محقق شده است.

مجید صدری با قدردانی از تلاش مجموعه همکاران و تمام کارکنان شرکت در رقم زدن این پیشرفت محسوس، بیان کرد: در همین مدت، درآمد غیرعملیاتی ۱۰۰ درصد و درآمد خدمات عمده ۵۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان خاطرنشان کرد: به طور کلی در مخابرات های مناطق کشور، گزارش ۹ ماهه سال جاری حاکی از رشد میانگین ۳۰درصدی درآمد مناطق است که در این میان استان های هرمزگان، خراسان شمالی، زنجان و یزد، با ثبت رشد بیش از ۵۰ درصد درآمد، نسبت به مدت مشابه سال قبل، عملکرد بهتری داشته اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها