موج
کدخبر : ۳۱۶۴۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316424

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تنها مورد مشکوک به کرونا از بیمارستان فارابی اصفهان مرخص شد.

 آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان کرد: فردی که با علائم تب شدید، سرفه و تنگی نفس به بیمارستان فارابی اصفهان مراجعه کرده  بود پس از اینکه اطمینان حاصل شد که وی به ویروس کرونا مبتلا نیست از بیمارستان مرخص شد.

وی ادامه داد: چون این فرد کارمند فرودگاه اصفهان بوده و سابقه تماس با گردشگران چینی را نیز داشته است برای مراعات حداکثر احتیاط به عنوان مشکوک به ابتلاء به بیماری کرونا، تحت مراقبت قرار گرفت و نمونه‌هایی از وی نیز گرفته شد تا برای بررسی به تهران ارسال شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پس از گرفتن آزمایش های لازم از این فرد و به سبب از بین رفتن کامل علایم بیماری ازجمله تب وی از بیمارستان مرخص شد.

وی بیان داشت: چون این فرد کارمند فرودگاه اصفهان بوده و سابقه تماس با گردشگران چینی را نیز داشته است برای مراعات حداکثر احتیاط به عنوان مشکوک به ابتلاء به بیماری کرونا، تحت مراقبت قرار گرفته است.

آرش نجیمی گفت: این تنها مورد مشکوک به بیماری کرونا در استان اصفهان بود و هیچ گزارشی مبنی بر مشکوک بودن فرد دیگری به این بیماری در استان اصفهان نداریم.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نداشتن اضطراب و استرس، کاهش تماس های نزدیک مانند دست دادن ، شستن دستها با آب و صابون، مصرف مایعات و مرطوب نگه داشتن حلق و گلو را از راههای مقابله با این ویروس عنوان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها