موج
کدخبر : ۳۱۶۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316121

شهردار خمینی شهر:

شهردار خمینی شهر در آیین افتتاح نمایشگاه صنایع دستی نقشینه گفت: شهرستان خمینی شهر قطب عمرانی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی اصغر حاج حیدری ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: فعالیت های عمرانی زیادی صورت گرفته که در ایام الله دهه فجر در خمینی شهر افتتاح می شود.

وی گفت: امید این روزها نیازمردم است.در اوضاع کنونی نا امیدیهایی که خواسته و ناخواسته بر مردم تحمیل می شود بیان این خبر خوب که خمینی شهر قطب عمرانی شده است مسرت بخش است.

شهردار خمینی شهر از نصب 60 بنر در سطح شهرخبرداد و افزود: بنرهای نصب شده جهت اطلاع رسانی  از فعالیت های عمرانی شهر به مردم خمینی شهر است.

وی آزاد سازی خیابان شهید صدوقی و اتمام  بلوار ایت الله احمدی و بلوار کوهسار و خیابان خرم با تمام تجهیزاترا از عمده فعالیتهای عمرانی برشمردو اضافه کرد: در دهه فجر بسیاری از این پروژه ها افتتاح می شود.

شهردار خمینی شهر ادامه داد: بام سبز با مبلغی بالغ بر سی میلیارد  تومان هزینه عمران  اماده استفاده برای مردم عزیز است.بلوار شب بو در قرطمان ،در جوی اباد مجتمع نیلفروشان در چهار طبقه در اختیار مردم این منطقه قرار می گیرد.

حاج حیدری نمایشگاه صنایع دستی نقشینه  که در قالب صنایع دستی افتتاح شد را از دیگر دست آوردهای مردم شهر خواند و ابراز کرد:  ۹۰ درصد از فعالیت افراد غرفه دار در نمایشگاه از اهالی شهر خمینی شهر هستند.

وی به قدمت سه هزار ساله اشاره کرد و گفت: بافت محله های قدیمی شهر باید حفظ شود و بافت فرسوده شهر باید ترمیم شود چون روح زنده بودن شهر به حسینیه ها و مساجد و بازار و حمام آن است وروح زندگی را در مردم بیشتر می کند.

شهردار خمینی شهر در پایان توضیح داد: دوشنبه بازار ، بازار مرکزی شهر است و شهرداری آمادگی خود را برای عمران و زیبایی این بازار بزرگ اعلام می کند و برای تعمیرات و زیباسازی آن نباید به پای بودجه های دولتی نشست و با مشارکت شورای شهر و بازاریان، بازاری در شان مردم تحویل می دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها