موج
کدخبر : ۳۱۵۹۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315994

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: هر فرد با به همراه داشتن کارت ملی در خود نمایشگاه به شعب تعبیه شده مراجعه می‌کند و قادر خواهد بود تا سقف 150 هزار تومان، بن با 20 درصد تخفیف دریافت کند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی  هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار موج، با بیان اینکه ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه ای خلیج فارس و هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان به صورت همزمان با حضور ناشران بنام کشور و نشریات استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس، جنوب کرمان و هرمزگان به میزبانی بندرعباس، برگزار خواهد شد، اذعان داشت: 24 نشریه، سه روزنامه سراسری و سه خبرگزاری از استان هرمزگان و شش نشریه از سایر استان در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه محوریت برپایی نمایشگاه، ایجاد وحدت رسانه ای،  هم افزایی مطبوعاتی کشور و تبادل تجربه هاست، ادامه داد: این نمایشگاه دارای 450 غرفه، 534 ناشر و همچنین 10 کتابفروشی و ناشر از استان هرمزگان است که هر کدام به نمایش ظرفیت های خود خواهند پرداخت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با اعلام اینکه  15 غرفه ناشر الکترونیک نیز در نمایشگاه حضور می یابند، اظهار داشت: ۱۱۰ هزار و 813 عنوان کتاب ارائه خواهد شد که شهروندان از 30 درصد تخفیف ویژه برخوردار می شوند.

کمالی زرکانی در ادامه خاطر نشان کرد: هر فرد با به همراه داشتن کارت ملی در خود نمایشگاه به شعب تعبیه شده مراجعه می‌کند و قادر خواهد بود تا سقف 150 هزار تومان بن با 20 درصد تخفیف دریافت کند.

شایان ذکر است؛ هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه مطبوعات منطقه خلیج فارس به صورت همزمان اژ 12 الی 18 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس از ساعت ساعت 9 صبح تا 12 و 16 تا 21 واقع در سه راه جهانبار برگزار می شود.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها