موج
کدخبر : ۳۱۵۶۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315652

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان اعلام کرد:

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان ازارائه آموزش های شغلی به بیش از 8 هزار مددجوی کمیته امداد اصفهان در ۱۰ ماهه سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا کیانی بیان داشت: کمیته امداد استان اصفهان در ۱۰ ماهه سال جاری با هزینه کرد ۶۷۳ میلیون تومان زمینه بهره مندی ۸۴۹۹ مددجوی مستعد از آموزش شغلی را فراهم کرده است.

وی بابیان اینکه فقدان مهارت و توانایی های ویژه یکی از مشکلات ایجاد شغل برای نیازمندان است، گفت: رسیدن به اهداف مربوط به توانمندسازی جامعه تحت حمایت در بسیاری از موارد نیازمند ارائه آموزش های کاربردی و حرفه ای است.

کیانی بابیان اینکه  شناسایی استعدادها اولین گام ایجاد فرصت شغلی است عنوان کرد: آموزش های شغلی کمیته امداد اصفهان در سه سطح مقدماتی، حرفه آموزی و پایدارسازی طرح های در حال اجرا به جامعه هدف ارائه می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان با یادآوری اینکه در سال جاری تاکنون ۴۷۰۴ شغل برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است، خاطر نشان ساخت: برای ایجاد این میزان شغل بیش از ۱۳۶ میلیارد و ۶۹۸ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به ۳۹۰۴ مددجوی مستعد برای راه اندازی کسب و کار و طرح خودکفایی پرداخت شد و ۸۰۰ مددجوی دیگر نیز با بهره مندی از خدمات کاریابی این نهاد در کارخانه ها و مراکز تولیدی سراسر استان مشغول به کار و فعالیت شدند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها