موج
کدخبر : ۳۱۵۵۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315510

رئیس دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی کرمانشاه گفت: اخذ مجوز دوره PHD در رشته‌های تغذیه و صنایع غذایی از برنامه‌های آتی دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی کرمانشاه است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، احسان صادقی اظهار داشت: دانشکده تغذیه و صنایع غذایی کرمانشاه در سال ۹۶ به‌عنوان دومین‌ دانشکده تغذیه در کشور فعالیت خود را آغاز کرد و هم‌اکنون ۱۶۰ دانشجو در یک‌رشته کارشناسی و سه رشته مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده تحصیل می‌کنند.

به گفته وی از این تعداد ۲۶ نفر در رشته کارشناسی ارشد تغذیه،۲۰ نفر در رشته کارشناسی ارشد صنایع غذایی ، ۱۶ نفر در رشته کارشناسی ارشد ایمنی و ۹۸ نفر در رشته کارشناسی صنایع غذایی مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی کرمانشاه بیان کرد: در این دانشکده اساتید توانا و یک استاد تمام، سه دانشیار و هفت استادیار فعالیت دارند.

وی اظهار داشت: اخذ مجوز دوره PHD در رشته‌های تغذیه و صنایع غذایی از برنامه‌های آتی این دانشکده است.

صادقی گفت: برگزاری دوره فشرده جهت اخذ نظام پزشکی برای کارشناسان غیر مرتبط تغذیه در تابستان گذشته از دوره‌های برگزارشده در این دانشکده است.

گفتنی است انتخاب فناور برتر دانشگاه تغذیه و صنایع غذایی از بین اساتید این دانشکده یکی از موفقیت‌های این دانشگاه در سال جاری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها