موج
کدخبر : ۳۱۵۴۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315446

اروجعلی محمدزاده عنوان کرد:

معاون فرماندار پارس‌آباد ازپیش بینی برداشت ۵۰ هزار تن گندم از اراضی شهرستان مرزی پارس‌آباد مغان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اروجعلی محمدزاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار پارس‌آباد در جلسه ستاد آرد و نان شهرستان پارس‌آباد که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در سال زراعی جاری بیش از ۷هزار هکتار گندم آبی و بیش از ۲هزار هکتار گندم دیم زیر کشت رفته و طبق پیش‌بینی، ۵۰ هزار تن گندم از اراضی شهرستان پارس‌آباد برداشت می‌شود.

وی افزود: میزان گلوتین گندم شهرستان پارس‌آباد ۲۶ درصد و میزان پروتئین آن ۱۲ درصد است که عوامل محیطی و ژنتیکی در کیفیت گندم تاثیر مستقیم دارد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار پارس‌آباد بیان کرد: تعزیرات حکومتی پارس‌آباد علی‌رغم حجم چند برابری پرونده‌های این شهرستان در مقایسه با دیگر شهرستان‌ها، با مشکل کمبود نیروی انسانی مواجه است و متشاکیان از اطاله زمان دادرسی گلایه‌مند هستند.

محمدزاده تصریح کرد: نانوایانی که اقدام به اخذ پروانه نکرده‌اند چنان‌چه ظرف یک هفته اقدام ننمایند با تعطیلی مواجه می‌شوند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار پارس‌آباد بیان کرد: ۹۵ مورد بازدید از نانوایی‌ها در دی‌ماه سال‌جاری توسط شبکه بهداشت انجام شده و ۲ نانوایی متخلف نیز به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی به‌طور موقت تعطیل شده است.

محمدزاده گفت: همچنین ۱۳۹ مورد بازرسی نیز توسط واحدهای صنفی از نانوایان به‌عمل آمده که ۳۵ مورد پرونده تخلف صنفی تشکیل شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها