موج
کدخبر : ۳۱۵۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315158

استاندار اصفهان اعلام کرد:

استاندار اصفهان از بسیج تمام امکانات دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی پرشور دراستان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، عباس رضایی در حاشیه یکصد و نود و پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی استان گفت: فرمانداری ها و استانداری اصفهان مجری مستقیم انتخابات هستند بنابراین تمام توان دستگاه های اجرایی استان اصفهان، برای برگزاری انتخابات باید بسیج شوند.

وی اظهارداشت: دوم اسفند ماه سال جاری می تواند تجلی حضور همه اقشار مردم باشد و همه دستگاه های ذیربط در این خصوص نیز موظفند هرگونه امکانات لازم را فراهم نمایند.

رضایی ادامه داد: فرمانداری ها و استانداری اصفهان مجری مستقیم انتخابات هستند بنابراین تمام توان دستگاه های اجرایی استان اصفهان، برای برگزاری انتخابات باید بسیج شوند.

مقام ارشد استان تاکید کرد: اصل بی طرفی در روند برگزاری انتخابات ضروری است و تمامی مدیران و دست اندرکاران انتخابات باید باحفظ اصول و در چارچوب قوانین، شرایط انتخاباتی پرشور را ایجاد کنند.

وی افزود: حق مردم دانستن و آگاه سازی آنها از وظایف کارگزاران نظام است و باید اطلاع رسانی دقیق و به موقع به آنها صورت گیرد به همین دلیل توصیه می شود، میزان ملاقات های مردمی مدیران دستگاه های اجرایی بیشتر شود.

عباس رضایی  تصریح کرد: هیچ کاندیدایی حق ندارد از ظرفیت دستگاه های اجرایی استان استفاده کند در همین راستا بازرسی و نظارت بر عملکرد دستگاه ها به صورت مستمر انجام می شود.

استاندار اصفهان گفت: به مدیران کل توصیه می شود به شهرستان های مختلف مسافرت داشته باشند و از نزدیک با نیازهای هر منطقه آشنا شوند تا بتوان مسائل و مشکلات را به خوبی احصا کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها