موج
کدخبر : ۳۱۴۹۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314974

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه:

فریبرز نجفی مهر گفت: وظیفه دفتر امور اجتماعی حمایت و پشتیبانی از سمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد است و مدیرانی که اعتقادی به سمن‌ها ندارند بدانند که مانع تحقق توسعه و گفتمان دولت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه در نشست با دبیران سمن‌های اجتماعی استان با تأکید بر اینکه ادبیات و گفتمان دستگاه‌ها با سمن‌ها نباید آمرانه باشد تصریح کرد: گفت: دولت تدبیر و امید علیرغم مشکلات و شرایط کشور تأکید دارد که پایبندی و باورمندی خود به حوزه سمن‌ها را اثبات کند در استان کرمانشاه نیز مدیریت ارشد معتقدانه مسائل این حوزه را دنبال می‌کند.

وی در ادامه در پاسخ به گلایه‌ها و انتقادات از برخی برخوردها اظهار داشت: به نظر می‌رسد خلأ ارتباط بین دستگاه‌ها و سمن‌ها موجب پیدایش برداشت و تحلیل‌های غیرحقیقی از سمن‌ها شده که برگزاری نشستی با ادارات می‌تواند آن را رفع کند.

نجفی مهر با تأکید بر استفاده از ظرفیت علمی و تجربی سمن‌ها افزود: به استفاده از سمن‌ها برای برپایی کارگاه‌ها در نهادها و آموزشگاه‌ها اعتقادداریم و مافیای آموزشی را نمی‌پذیریم.

مدیرکل اجتماعی استاندار کرمانشاه همچنین گفت که در واگذاری کارها به سمن‌ها باید عدالت رعایت شود و دستگاه‌ها در چهارچوب قانونی همه سازمان‌های مردم‌نهاد را ببینند.

نجفی مهر بازدید از سمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد را به‌منظور اطلاع نزدیک از وضعیت و مشکلات و مسائل این تشکل‌ها را از برنامه‌های آتی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری عنوان کرد.

در پایان این نشست انتخابات تعیین نمایندگان سمن‌های اجتماعی برای عضویت در هیئت اندیشه‌ورز استان برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها