موج

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف سپاه:

سردار محمدنظر عظیمی در هفتمین روز درگذشت شهید سردار سلیمانی گفت: حرکت عظیم ملت ایران در مراسم تشییع و خاک‌سپاری حاج قاسم دشمنان را زمین‌گیر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف اشرف نیروی زمینی سپاه پاسداران در مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مزار شهدای کرمانشاه، از سردار شهید سردار قاسم سلیمانی به‌عنوان سید شهدای مقاومت یادکرد و ابراز داشت: آمریکا و دشمنان بدانند حاج قاسم یکی از تربیت‌شدگان مکتب انقلاب است و ملت ایران اسلامی به تاسی از شهدا در خدمت نظام بوده و آن‌ها راهی جز تسلیم در برابر این ملت بزرگ ندارند.

وی با اشاره به حضور پرشور و میلیونی مردم در این چندروزه پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی، خاطرنشان ساخت: فرزندان قهرمان و انقلابی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف با شهامت، بیداری، بصیرت و فداکاری حضور دارند.

سردار عظیمی با بیان اینکه شهدا در اوج قله عزت و افتخارات ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی هستند، اظهار کرد: ملت قهرمان ایران اسلامی چه در سال‌های قبل از انقلاب و چه پس‌ازآن با اخلاص و بصیرت درصحنه‌های مختلف حضور پیداکرده، فداکاری کرده و پوزه دشمن را به خاک ذلت مالیده‌اند و ازاین‌پس هم در رکاب رهبری به مقابله با دشمنان خواهند ایستاد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها