موج

اداره کل هواشناسی هرمزگان؛

بنا بر پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان از ساعات امشب توصیه می شود شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم جهت تردد شناورهای مسافربری به قشم و هرمز صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، بنا بر پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان، طی امروز با جای گیری زبانه های پرفشار روی جنوب کشور ،در مناطق شرقی و مرکزی استان و همچنین تنگه هرمز افزایش باد شمال شرقی خواهیم داشت .

تنگه هرمز متلاطم پیش بینی می شود و با توجه به شدت گرفتن بادهای شمال شرقی(باد نعشی) از ساعات امشب توصیه می شود شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند و تمهیدات لازم جهت تردد شناورهای مسافربری به قشم و هرمز صورت گیرد.

طبق پیش بینی کارشناسان هواشناسی هرمزگان، از لحاظ دمایی تا روز چهارشنبه شاهد ماندگاری هوای نسبتا سرد در استان خواهیم بود ،از روز پنجشنبه با تضعیف سامانه پرفشار و نزدیکی سامانه کم فشار  موقتا افزایش رطوبت نسبی و افزایش نسبی دمای کمینه پیش بینی می شود.

شایان ذکر است؛ از روز پنجشنبه موج بارشی فعالی وارد مناطق جنوب شرق کشور خواهد شد که روز پنجشنبه به صورت پراکنده و طی روز جمعه در استان هرمزگان به شکل قابل ملاحظه ای سبب بارندگی خواهد شد .بارشهای این سامانه در استان نسبتا شدید پیش بینی می شود  که تا اوایل هفته آینده تداوم خواهد داشت .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها