موج

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان خبر داد:

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان از برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک های سوژه یابی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی بیان داشت: کارگاه آموزشی تکنیک های سوژه یابی،  روش اصول یافتن  سوژه خوب ، چگونه یک سوژه را در رسانه منتشر کنیم، 19 دی ماه با تدریس فریدون صدیقی در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

وی ادامه داد: چیزی که همیشه مخاطب را برای خواندن مطلبی ترغیب می‌کند، موضوع یا سوژه آن است به همین دلیل سوژه‌یابی یکی از پایه‌ای‌ترین اصول در نگارش و تولید محتواست. 

شفیعی اضافه کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در کارگاه  می توانند به فرهنگسرای رسانه واقع در مجتمع فرهنگی مطبوعاتی شهرداری انتهای خیابان پروین جنب بازار گیاهان دارویی  مراجعه و یا با شماره تلفن 7-35544096  تا پایان روز 17 دی ماه تماس حاصل فرمایند.

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان گفت: کارگاه آموزشی تکنیک های سوژه یابی روز 19 دی ماه از ساعت 8:30 الی 15:30  در محل کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان ویژه اهالی رسانه و روزنامه نگاران به همت فرهنگسرای تخصصی رسانه  برگزار می شود.

به گزارش موج، فریدون صدیقی با سابقه حدود 47 ساله در تاریخ روزنامه نگاری ایران  در شکل‌گیری و حیات ده‌ها روزنامه و مجله سهم و نقش داشته است وی کار روزنامه نگاری را از روزنامه کیهان آغاز نمود. صدیقی 26 سال در کیهان به عنوان خبرنگار، گزارشگر، دبیر گروه، عضو شورای سردبیری و عضو شورای تیتر مشغول کار بود و پس از آن عضو شورای سردبیری روزنامه انتخاب در بدو تولد و تا پایان کار روزنامه بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها