موج

سردار سرلشکر رحیم صفوی در اصفهان:

دستیار و مشاور ارشد فرمانده معظم رهبری در اصفهان گفت: آمریکا بداند که ملت ایران انتقام سختی از آمریکا خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی در اجتماع بزرگ مردم اصفهان در سوگ سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در میدان امام اصفهان اظهار کرد: با شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی و سردار ابومهدی المهندس هزاران چشمه نور از سراسر جهان به جوش آمده و اماده انتقام از استکبار جهانی است.

وی گفت: امروز در این هوای بارانی نشان دادید که در زیر باران و برف و انبوهی از غم و اندوه و مصیبت نیز به میدان می آیید و ازشرف و مقاومت اسلامی و اقتدار جمهوری اسلامی دفاع می کنید.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب دامه داد: امروز طوفان خشم و کینه مردم ایران نسبت به استکبار جهانی آمریکا به صدا درآمده است.

سردار رحیم صفوی گفت: با شهادت سردار سپهبد قاسم سلمانی و ابومهدی المهندس هزاران جوان در ایران، عراقی و لبنان و سوریه ادامه دهنده مسیر مقاومت این شهیدان خواهند بود.

وی بیان داشت: امروز کلام رهبر انقلاب در منطقه و مسلمانان تاثیر گذار است و انسان ها‌ی حق جو درسراسر جهان و حتی در خود آمریکا این جنایت تروریستی رئیس جمهور آمریکا را محکوم می کنند.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب گفت: سردار سلیمانی اندیشه و تفکر قرآنی و اسلامی داشت و در رفتار ، اخلاص و شجاعت مثال زدنی بود.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی دوست شهیدان خرازی و کاظمی بود و سالی یک بار برای زیارت قبور این دوشهید به اصفهان می آمد.

سردار رحیم صفوی بیان کرد: سردار سلیمانی در عقیده سیاسی خود پیرو رهبری بود و از سطح بالایی از فهم و اندیشه سیاسی برخوردار بود.

دستیار و مشاور ارشد فرمانده معظم کل قوا گفت: حاج قاسم در براندازی داعش و حفظ اماکن متبرک اسلام نقش محوری داشت و به شیعه بسیجی تفکر بسیجی را آموخت.

وی افزود: سردارسپهبد سلیمانی همواره کنار مردم منطقه بود  و ۴۰سال در راه خدا مجاهدت کرد و در برابر داعش ایستادگی کرد و نگذاشت آنها دستشان به کشور عزیزمان برسد.

وی افزود: داعشی ها به خیال خام خود امیری برای کل ایران به نام امیر خلافت خراسان تعیین کرده بودند و تصور می کردند می توانند ضربه ای به ایران بزنند اما شهدای مدافع حرم خیال پوچ آنها را در هم شکستند.

سردار رحیم صفوی گفت:آمریکایی‌ها و سعودی‌ها خوشحال نباشند چرا که روز‌ها و شب‌های سختی را در پیش رو خواهند داشت.

دستیار و مشاور ارشد فرمانده معظم کل قوا اظهار کرد: 40 سال حضور و مجاهدت بی امان سردار سلیمانی در خطوط مقدم جبهه جنگ حق علیه باطل و امنیت منطقه‌ از کار‌های بزرگ سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها